Розчинна рідина для алергенів

Домашня / Продукція підприємства / Розчинна рідина для алергенів

Розчинна рідина для алергенів (Liquor solubilis pro allergenis), виробництва ТОВ “Імунолог” (м.Вінниця), призначена для приготування розведень алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань.

Розчинна рідина для алергенів являє собою водно-сольовий розчин. Консервант – фенол. Випускається  у рідкій формі.

Склад

Вода очищена, фенол, натрій хлористий, натрій фосфорнокислий двозаміщений, калій фосфорнокислий однозаміщений, твин – 80.

Форма випуску

Рідина у флаконах.

Призначення

Призначена для  приготування розведень алергенів при проведенні специфічної імунної терапії алергічних захворювань. Введення алергенів у сенсибілізованих  осіб  у дозах, що поступово зростають ( специфічна імунотерапія), призводить до формування феномену імунологічної толерантності, що клінічно проявляється  зменшенням або повним зникненням основних проявів алергічного захворювання (явищ алергічного риніту, бронхіальної астми тощо).

Техніка проведення специфічної імунотерапії алергічних захворювань, протипоказання  для її проведення та реакції на введення алергенів наведені у відповідних інструкціях до алергенів.

Специфічна імотерапія проводиться лише після одержання лікарем письмової поінформованої згоди пацієнта!

Умови зберігання та транспортування

Розчинну рідину для алергенів  зберігають у захищеному від світла місці з відносною вологістю не вище 60% при кімнатній температурі. Транспортують всіма видами критого транспорту  в умовах, що виключають замерзання комплекту (не нижче 1°С ).

Термін придатності  – 5 років.

Пакування

Випускають  по 10 флаконів, розміщених у одну коробку  із картону коробкового. В коробку вкладається інструкція по застосуванню.

Виробник: ТОВ “Імунолог”, 21036, м. Вінниця,  а/с 4283, тел. (0432) 57-04-46, факс (0432) 52-03-62.