Розчин гістаміну для шкірної діагностики алергічних захворювань

Домашня / Продукція підприємства / Розчин гістаміну для шкірної діагностики алергічних захворювань

Розчин  гістаміну дигідрохлориду 0,01% (Solutio  histamini dihydrochloridi  0,01% pro diagnostica cutanea morborum allergicorum) для шкірної діагностики алергічних захворювань застосовується у якості позитивного контролю при постановці  з цією метою шкірних проб.

Розчин  гістаміну дигідрохлориду 0,01% для шкірної діагностики алергічних захворювань  являє собою водний розчин, до складу якого входить гістамін дигідрохлорид та вода очищена. Випускається  у рідкій формі.

Склад

Вода очищена, гістамін дигідрохлорид.

Форма випуску

Рідина у флаконах.

Призначення

Застосовується у якості позитивного контролю при постановці шкірних проб для діагностики алергічних захворювань. Реакція шкіри на гістамін повинна бути позитивною, при негативній реакції проби з алергенами не ставлять, оскільки це свідчить про ареактивність шкіри.

Протипоказанням для постановки шкірних проб з розчином гістаміну дигідрохлориду є наявність будь-яких шкірних захворювань.

Шкірні проби  проводяться лише після одержання лікарем письмової поінформованої згоди пацієнта!

Техніка постановки шкірних проб, протипоказання  для їх проведення та реакції на введення алергенів наведені у відповідних інструкціях до алергенів.

Умови зберігання та транспортування

Розчин  гістаміну дигідрохлориду 0,01% для шкірної діагностики алергічних захворювань зберігають у захищеному від світла місці з відносною вологістю не вище 60% при кімнатній температурі. Транспортують всіма видами критого транспорту  в умовах, що виключають замерзання комплекту (не нижче 1°С ).

Термін придатності  – 5 років.

Термін використання розчину, закритого кришкою-крапельницею, який застосовують для постановки шкірних проб і зберігають у холодильнику – 1 рік, але не більше загального терміну придатності, вказаного на флаконі.

Пакування

Випускають  по 1 флакону або по 10 флаконів, розміщених у  коробку  із картону коробкового. В коробку вкладається інструкція по застосуванню.

Виробник: ТОВ “Імунолог”, 21036, м. Вінниця,  а/с 4283, тел. (0432) 57-04-46, факс (0432) 52-03-62.