2017-2018 роки

Домашня / 2017-2018 роки

2017-2018 РОКИ
На початку січня 2017 року ТОВ «Імунолог» отримав сертифікат, яким засвідчується, що система управління якістю стосовно проектування, розробки, виробництва ланцета для прик-тесту впроваджена ТОВ «Імунолог», відповідає вимогам ДСТУ ISO 13485: 2005 (ISO 13485: 2003, IDT ). Отримано також сертифікат про відповідність вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів. Цим сертифікатом засвідчується, що в ТОВ «Імунолог» введена і підтримується комплексна система управління якістю по медичним виробам:
– Ланцет для прик-тесту ЛПТ-1;
– Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2;
Крім того, ми попрацювали і поліпшили якість ланцетів для прик-тесту ЛПТ-1 і ЛПТ-2. Слід зазначити, що після сертифікації, в процесі виробництва кожен ланцет для прик-тесту ЛПТ-1 і ЛПТ-2 разом з ковпачком упаковуються в індивідуальну упаковку з поліетиленової плівки та паперу, ламінований поліетиленом з нанесеним маркуванням. Ланцети упаковані в індивідуальну упаковку стерильні, тобто піддані радіаційній стерилізації. Індивідуальна упаковка забезпечує надійне збереження стерильності ланцета протягом всього терміну його придатності.

Також в цей період перереєстровані в Україні на безстроковий термін неінфекційні алергени (мікст-алергени) побутової групи у вигляді драже, розчин гістаміну дигідрохлориду 0,01% для шкірної діагностики алергічних захворювань, розчинна рідина для алергенів.